Luksusowa ceremonia o działaniu ujędrniającym ciało oraz intensywnym działaniu antycellulitowym. Wprowadza w świetny nastrój dzięki szybkim efektom i zmysłowym zapachom. Wyciąg z białej herbaty działa liftingująco na ciało poprawiając sprężystość i elastyczność, a wyciąg opuncji dogłębnie odżywia i nawilża. Ceremonia przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Preparaty potrzebne do zabiegu:

  1. Lekkie Masełko do Ciała 150ml Kod: S001
  2. Energetyzujący Peeling Spring do Ciała 150ml  Kod: S002, S006, S007, S008
  1. Nawilżający Olejek do Mycia Ciała 200ml  Kod: S004 lub Odświeżający Żel do pod prysznic 300ml  Kod: S005
  2. Rozświetlające Mleczko do Ciała 200ml   Kod: S004

Do zabiegu potrzebna będzie 1 rękawica bawełniana, miska 5 litrowa z ciepłą wodą.

Wszystkie preparaty z linii SPRING można łączyć z  kosmetykami z pozostałych linii Vedara.

Przebieg zabiegu:

Oczyszczenie: Na zwilżone ciało nakładamy odrobinę olejku myjącego do ciała lub żelu myjącego i masujemy przez kilka sekund, następnie dokładnie zmywamy wodą.

Peeling: Na zwilżone partie ciała nakładać niewielkie ilości peelingu i masować przez 2 minuty. Peeling zawiera bogactwo naturalnych olejów, dzięki którym możemy z łatwością wykonać masaż antycellulitowy a oleje dogłębnie odżywiają skórę. Następnie dokładnie usunąć peeling mokrą bawełnianą rękawiczką. Peeling jest na bazie soli, należy dokładnie umyć ciało.

Masaż: Na poszczególne partie ciała wycisnąć Masełko do Ciała i wykonać masaż najbardziej odpowiadający do typu skóry. Po masażu Masełko szybko się wchłania, zostawia delikatną warstwę ochronną na skórze. Dlatego preparatu nie należy zmywać.

Zakończenie: Nałożyć rozświetlające mleczko na całe ciało. Mleczko zawiera mikrodrobinki, które działają rozświetlająco na skórę, a także nadaje nieskazitelny, gładki wygląd skórze.

Pielęgnacja domowa: Polecany jest każdy produkt do wyboru z linii SPRING.