Zabieg o działaniu relaksacyjnym na zmysły i ujędrniającym na ciało. Zapach ciepłej czekolady działa na zmysły i powoduje produkcję hormonów szczęścia – endorfiny - w organizmie, co wpływa na nasze dobre samopoczucie i pewność siebie. Kakao zawiera kwasy tłuszczowe - palmitynowy, stearynowy i oleinowy, antyoksydanty, a także kofeinę i teobrominę, które pobudzają przepływ krwi i limfy w celu zapobiegania obrzękom, aktywują rozpad tłuszczu oraz wpływają na wzrost napięcia skóry. Dlatego po zabiegu skóra jest jędrna, bez opuchnięć i dogłębnie odżywiona. Zawarte w preparatach masło z Mango i Shea nawilżają skórę, a zarazem nie pozostawiają tłustego filmu na skórze po zabiegu.

Preparaty potrzebne do zabiegu:

  1. Czyste Masełko do Ciała z 24 karatowym złotem 150ml  Kod: K001
  2. Złoty Peeling do Ciała 150ml  Kod: K002
  1. Mus Intensywnie Wygładzający do Biustu i Dekoltu z 24 karatowym złotem 150ml  Kod: K003
  2. Złoto & Ciepła Czekolada.  Świeca do masażu ciała 80ml  Kod: 011

Do zabiegu potrzebna będzie 1 rękawica bawełniana, 1 folia kosmetyczna lub malarska (polecana przez wielu profesjonalistek), miska 5 litrowa z ciepłą wodą.

Wszystkie preparaty z linii GOLD 24ct. można łączyć z dermo kosmetykami na ciało Anna Lotan.

Przebieg zabiegu:

Peeling: Na zwilżone partie ciała nakładać niewielkie ilości peelingu i masować przez 2 minuty. Następnie dokładnie usunąć peeling mokrą bawełnianą rękawiczką. Peeling jest na bazie cukru, dlatego należy dokładnie umyć ciało, aby zapobiec uczuciu klejenia się.

Masaż: Zapalić knot świecy i odczekać, aż czekolada zacznie się rozpuszczać. Odpowiednią ilość płynnej czekolady nalać na skórę i wmasować (temp. 38-40C). Pozostałą część czekolady pozostawić do kolejnej aplikacji. W przypadku pozostawienia na ciele delikatnych smug, należy usunąć resztki masła czekoladowego przy pomocy mokrej bawełnianej rękawicy.

Zakończenie: Na biust, dekolt i inne delikatne partie ciała nałożyć i delikatnie wmasować Mus Intensywnie Wygładzający. Na pozostałe partie ciała nałożyć i wmasować Czyste Masełko do Ciała.

Pielęgnacja domowa: Polecany jest każdy produkt do wyboru z linii GOLD 24ct.