Silnie odnawiający zabieg dla skór suchych w każdym wieku. Działa nawilżająco, odżywczo i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawartość naturalnego ekstraktu z kawioru sprawia, że zabieg jest szczególnie pożądany przez gabinety kosmetyczne i pacjentki. Właściwości kawioru są nieocenione w przypadku pielęgnacji skóry: wzmacniają elastyczność, zawierają witaminy młodości, a także wyrównują koloryt i działają wyciszająco na zaczerwienienia i podrażnienia. Dermokosmetyki zawierają także unikalny wyciąg z granatu – bogaty w witaminy i mikroelementy, a także fitohormony, które pobudzają produkcję kolagenu w skórze. Unikalne polifenole zawarte w pestkach granatu są naturalnym antyoksydantem i źródłem młodości skóry. Piękny, słodkawy zapach produktów z linii Caviar rozpieszcza umysł i wprowadza w zmysłowy nastrój.

Preparaty potrzebne do zabiegu:

  1. Bio-Toner Błękitna Krew do ciała z ekstraktem z kawioru 300ml Kod: G005
  2. Masełko do Ciała z ekstraktem z kawioru i granatu 150ml/450ml Kod: G001/G4001
  3. Musujący Peeling do Ciała 150ml/450ml Kod: G002/G4002
  1. Kawiorowy Mus do Biustu i Dekoltu z ekstraktem z kawioru i granatu 150ml/450ml Kod: G003/G4003
  2. Królewski Olejek Dwufazowy z ekstraktem z kawioru 200ml Kod: K004

Do zabiegu potrzebna będzie 1 rękawica bawełniana, 1 folia kosmetyczna lub malarska (polecana przez wielu profesjonalistek), miska 5 litrowa z ciepłą wodą.

Wszystkie preparaty z linii CAVIAR można łączyć z dermo kosmetykami na ciało Anna Lotan.

Przebieg zabiegu:

Tonizacja: Przetrzeć poszczególne partie ciała chusteczką nasączoną Bio-Tonerem. 

Peeling: Na zwilżone partie ciała nakładać niewielkie ilości peelingu i masować przez 1-2 minuty. Podczas emulgacji z wodą peeling będzie się pienił. Następnie dokładnie usunąć i zmyć peeling mokrą bawełnianą chusteczką.

Masaż: Na poszczególne partie ciała zaaplikować Królewski olejek dwufazowy i wykonać masaż najbardziej odpowiadający do typu skóry. Po masażu olejek całkowicie się wchłania w skórę bez pozostawienia tłustego filmu. Dlatego preparatu nie należy zmywać.

lub Masaż świecą: Zapalić knot świecy i odczekać 5 min, aż masło kawiorowe zacznie się rozpuszczać. Odpowiednią ilość płynnego masła nalać przez dłoń na skórę i wykonać masaż (temp. 38-40C). Pozostałą część masła kawiorowego pozostawić do kolejnej aplikacji. Uważać, aby nie zabrudzić knota masłem, ponieważ przy następnych aplikacjach może gorzej się palić.

Maska: Przy pomocy grubego pędzla nałożyć dowolną, naturalną maseczkę TerraMud (skóry suche) lub Aktywną maskę BlackMud (skóry z cellulitem), przykryć zwilżoną w Toniku z plantominerałów chustą i pozostawić na 15-20 minut, a następnie dokładnie zmyć wodą.

Zakończenie: Na biust, dekolt i inne delikatne partie ciała nałożyć i wmasować Kawiorowy Mus do Biustu i Dekoltu. Na pozostałe partie ciała zaaplikować Masełko do Ciała.

Pielęgnacja domowa: Polecany jest każdy produkt do wyboru z linii Caviar.