O nas

Naturalne kosmetyki VEDARA to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji ciała. Powstają one ręcznie z połączenia  naturalnych olejków i maseł ze szlachetnymi składnikami, takimi jak 24-karatowe złoto i kawior. Nasze produkty nie zawierają szkodliwych konserwantów takich jak parabeny, siarczany, emulgatory, pochodne ropy naftowej czy wielu innych szkodliwych dla skóry składników, dlatego są idealne dla Klientek stosujących tylko kosmetyki ekologiczne.

Surowce używane do ręcznej produkcji kos­metyków organicznych VEDARA są dokładnie sprawdzane przez specjalistów marki, co gwarantuje wysoką jakość każdego opakowania opakowania produktu.

Biokosmetyki VEDARA wyróżnia energetyczny zapach rozpieszczający zmysły oraz lekka konsystencja, dzięki której kosmetyki są łatwo przyswajalne przez skórę.Produkty są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każda kobieta może zafundować sobie chwilę ekskluzywnej pielęgnacji. 

W ofercie VEDARA znajdują się:

VEDARA GOLD 24ct. to naturalne kosmetyki powstałe na drodze ręcznego połączenia ekstraktów roślinnych, olejków, witamin oraz prawdziwego, 24-karatowego złota. Kosmetyki z linii VEDARA Gold 24ct. w delikatny i zrównoważony sposób pielęgnują skórę, dostarczając jej składników odżywiających skórę i przywracających jej jędrność. Linia VEDARA Gold 24ct. to organiczne kosmetyki, takie jak: masło do ciała, peeling ze złotem, bio-serum, szampony i odżywki, mus do biustu, świece do masażu oraz kule kąpielowe i mydełka.

Linia VEDARA CAVIAR  została opracowana na bazie połączenia naturalnych komponentów z ekskluzywnym ekstraktem z kawioru, witaminami oraz fito-hormonami wspomagającymi proces regeneracji skóry. Biokosmetyki z tej linii nadają się do pielęgnacji każdej, nawet najbardziej wrażliwej skóry. Produkty VEDARA nie zawierają szkodliwych składników, dlatego mogą być używane przez osoby w każdym wieku.  W gamie naturalnych kosmetyków z kawiorem znajdują się: masełka do ciała, peeling, balsam do ust, bio – tonery, olejki oraz mydełka i kule do kąpieli.