Gwarancja sukcesu z VEDARA

Nie ma produktów idealnych? Sprawdź nas i poczuj różnicę!

Gwarancja sukcesu z VEDARA

Gwarantujemy, że nasze kosmetyki w zrównoważony sposób zadbają o  każdy, nawet najbardziej wymagający typ skóry.

Myślisz, że nie ma produktów idealnych? Sprawdź nas i poczuj różnicę!

Jeżeli z jakiś powodów kosmetyk zakupiony w sklepie www.vedara.pl nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni od daty zakupu odesłać go do nas a my zwrócimy Ci pieniądze.

 

Jesteśmy pewni, że nasze kosmetyki zaspokoją każde, nawet najbardziej  wymagające gusta. Naturalne kosmetyki VEDARA to wysokiej jakości produkty, wykonywane ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych składników. Wykorzystanie ekskluzywnych komponentów takich jak złoto i ekstrakt z kawioru czyni  nasze kosmetyki przyjaznymi dla każdej skóry nawet bardzo wrażliwej i skłonnej do alergii.

Kosmetyki zawierające złoto dodają skórze blasku i skutecznie pielęgnują skórę zmęczoną, z oznakami stresu czy starzenia się.  Obecność złota w kosmetykach opóźnia proces powstawania zmarszczek, a  już istniejące zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Pory stają się zwężone a na skórze tworzy się cenny  film, który chroni przed szkodliwym działaniem czynników  zewnętrznych.  Ekstrakt z kawioru zawiera  wiele cennych witamin i  bio-składników, które dogłębnie odżywiają skórę i przywracają jej świeżość i blask.

Warunki Gwarancji sukcesu z VEDARA:

  1. Zwrot kosmetyku musi zostać dokonany najpóźniej trzydziestego dnia od daty zakupu.
  2. Zużycie kosmetyku nie może przekraczać połowy opakowania (bez względu na  to, czy jest to kosmetyk w formie stałej czy płynnej).
  3. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient.
  4. VEDARA zwraca Klientowi koszt zakupionego kosmetyku (bez kosztów przesyłki)