Złota Ceremonia dla par rozpieszczająca zmysły - VEDARA.

Ekskluzywna ceremonia przeznaczona dla osób w każdym wieku. 24-karatowe Złoto spowalnia proces starzenia i wiotczenia skóry, redukuje przebarwienia, rozświetla i poprawia kondycję skóry. Różne oleje naturalne dogłębnie odżywiają naskórek, a zmysłowy zapach kosmetyków rozpieszcza umysł i poprawia nastrój. Zawarte drobinki złota delikatnie mienią się na skórze, co podgrzewa atmosferę pary przy blasku świec.

Preparaty potrzebne do Ceremonii:

  1. Czyste Masełko do Ciała z 24 karatowym złotem
  2. Złoty Peeling do Ciała
  3. Mus Intensywnie Wygładzający do Biustu i Dekoltu z 24 karatowym złotem
  4. Bio-Serum w Olejku do Ciała z 24 karatowym złotem

 

Etapy Ceremonii:

Peeling: Na zwilżone partie ciała nakładać niewielkie ilości peelingu i masować przez 2 minuty. Następnie dokładnie spłukać skórę, peeling jest na bazie cukru, dlatego należy dokładnie umyć ciało, aby zapobiec uczuciu lepkości.

Masaż: Na poszczególne partie ciała nałożyć Bio-serum i wykonać nawzajem relaksujący masaż. Olejek całkowicie się wchłania w skórę bez pozostawienia tłustego filmu. Dlatego preparatu nie należy zmywać.

Zakończenie: Na biust, dekolt kobiety i inne delikatne partie ciała nałożyć i delikatnie wmasować Mus Intensywnie Wygładzający. Na pozostałe partie ciała nałożyć i wmasować delikatnie Czyste Masełko do Ciała.